Чому не потрібно відправляти заявку на участь в декількох торгах одночасно?!

Чому не потрібно відправляти заявку на участь в декількох торгах одночасно?!

Підготовка та відправка заявки на участь в тендері – це процес, який потребує певних затрат за часом. Потрібно враховувати, що учасникові потрібно пройти відразу декілька важливих етапів. Перший – це пошук майданчик, другий – підготовка пакету документів, третій – оформлення електронного підпису, четвертий – підготовка заявки й п’ятий – це відправка вже готової пропозиції.

Вже на цьому етапі стає зрозумілим, що це робиться не так швидко, як того хотілося б. При цьому, процедура не є занадто важкою, що дозволяє виконати її як досвідченим користувачам так новачкам. Головна умова – це враховувати всі поради та вимоги, які прописані в самому оголошені.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб взяти участь в таких торгах, можете просто перейти на сайт tender.uub.com.ua та особисто ознайомитися з надійним та перевіреним ресурсом, де можна взяти участь в будь-яких видах тендерів.

Чому краще відправляти лише одну заявку?!

Люди, які не зовсім розуміються в тому, як працює ця система можуть задаватись питанням – чому потрібно відправляти лише одну заявку, коли можна відправити відразу декілька штук й підвищити свої шанси на перемогу.

Варто зазначити, що це дійсно так і якщо відправляти більше заявок, то й шансів стати переможцем буде значно більше.

Але, потрібно вже з самого початку враховувати такі моменти:

  • Гарантійний внесок – вам доведеться відразу вносити гарантійні кошти на кожен з тендерів. Тобто, це може бути досить затратно в плані фінансів;
  • Витрачений час – вам доведеться детально ознайомитися зі всіма найденими лотами, проаналізувати ситуацію в регіоні, оцінити ризики й так далі;
  • Ризик отримання декількох тендерів – є певна вірогідність, що вас можуть одночасно назначати на виконання відразу 2-3 завдань. Як результат, це може стати для вас серйозною проблемою, якщо мова йде про невеликі компанії, які не мають для цього достатньо ресурсів.

Це, всього лиш декілька можливих варіантів розвитку подій. Тому, якщо мова йде про невелику компанію, яка намагається стати переможцем в торгах, потрібно робити акцент на одному конкретному напрямку. Краще витратити цей час на те, щоб правильно підготувати заявку, щоб вона не була відхилена комісію, що трапляється досить часто. Для початку, цього буде більш ніж достатньо.

Об авторе

admin administrator