Хто може брати участь в торгах з продажу арештованого майна

Хто може брати участь в торгах з продажу арештованого майна

З нещодавніх пір, все майно, яке було арештоване або ж конфісковане державою автоматично підлягає подальшій реалізації в форматі електронного аукціону. Така система почала активно діяти не так давно, але вже сьогодні можна помітити величезний попит користувачів на такі лоти. 

Подібний інтерес можна дуже легко пояснити і причина тому полягає в економічному факторі. Арештоване майно зазвичай дає можливість отримати його по ціні, набагато нижчій за ринкові показники. Як результат, величезна кількість фізичних осіб, компаній а навіть великих корпорацій відправляють свої заявки на участь в таких торгах.

На сьогодні, сам принцип електронного аукціону є одним для всіх і система надає рівні права всім користувачам. Все що потрібно для участі в таких торгах – це виконати вимоги, прописані самим організатором аукціону. 

Ви маєте змогу перейти за посиланням https://megasale.com.ua/areshtovane-majno-kupyty-na-majdanchyku-prozoro-prodazhi і більш детально почитати про те, за яким принципом реалізується арештоване майно та які моменти потрібно враховувати для участі в таких торгах.

Яке майно може бути виставлене на торги?!

Тут варто звернути увагу на те, що арештованим майном можуть бути як нерухомі так і рухомі активи. Вони можуть бути арештовані і відібрані у власника лише з причини серйозних заборгованостей або порушень чинного законодавства в суворій формі.

Відповідно, переглядаючи оголошення про продаж арештованого майна, ви можете там знайти такі лоти, як:

  • Транспортні засоби;
  • Нерухомість;
  • Електроніку;
  • Недобудови;
  • Обладнання та інструменти.

Насправді, на таких аукціонах може реалізовуватися будь-яке майно. Тут все залежить від того, що було взяти в кредит самим боржником.

Що стосується учасників в таких аукціонах, то тут все ще простіше. Спробувати свої сили в боротьбі за арештоване майно можуть:

  • Фізичні та юридичні особи;
  • Малі підприємці;
  • Великі компанії й різні організації.

В цілому, ніяких суворих обмежень до того, хто буде брати участь в торгах, немає. Єдина важлива умова – це вибір користувачем електронного майданчика з акредитацією в ПроЗорро. Продажі. Ця умова є ключовою та обов’язковою до виконання. Також, у випадку з арештованим майном, важливим моментом є відсутність таємного минулого в учасника, яке не дозволить йому мати серйозні шанси на перемогу в торгах.

Об авторе

admin administrator