Реєстрація в Прозорро

Реєстрація в Прозорро

У Прозорро не можна безпосередньо зареєструватися. Електронна система загальнодоступних закупівель Прозорро – веб-платформа, де замовники від держави і комунальних підприємств замовники виставляють тендери на закупівлю товарів, робіт і послуг, а юридичні особи змагаються на аукціонах за право поставити це державі. Вона організована для тих цілей, щоб усі державні закупівлі проводяться відкрито, цим і пояснюється назва системи.

Prozorro функціонує за такою схемою:

  1. Замовник (державна установа або державне підприємство) проходить реєстрацію на одній з акредитованих майданчиків системи Prozorro.
  2. Замовник публікує тендер на такий авторизованої майданчику. Цей тендер перекидається в системну базу Prozorro і звідти вже публікується на інших майданчиках, які авторизовані в системі 
  3. Далі керівники бізнесу, які пройшли реєстрацію на авторизованих майданчиках, беруть участь в тендері, здійснюючи свої ставки. 
  4. Переможцем стає та особа, яка пропонує власні товари або послуги в тендері по найбільш низькій вартості.

Відзначимо, що на домені Prozorro не можна прямо пройти реєстрацію, лише за допомогою авторизованих майданчиків пройшли акредитацію. Цим і обґрунтовано їх існування для твору тендерів.

Таким чином наприклад, пройти реєстрацію все хто має намір брати участь в прозорому тендері, можливо на ресурсі «Українській універсальній біржі» – легального майданчику цифрової системи Prozorro.

Лісоматеріали в системі Прозорро

Продаж різних ресурсів істотно спростилася з виникненням конкретних сучасних інструментів типу порталу Прозорро. Тут чекають досить привабливі можливості. Вони, безсумнівно, здатні допомогти вирішити певні моменти, які могли мати важливе для вас значення. Все це буде допомагати налаштовувати власну систему торгів і надасть реальну можливість вести більш вдалу роботу у відповідній області.

Продаж необробленої деревини

Система торгівлі деревиною може бути для вас найбільш підходящою. Саме з цієї причини вам слід ретельніше ставитися до неї і одночасно з цим сподіватися на те, що ви отримаєте конкретні досить солідні переваги. 

Вам треба зробити все допустиме для того, щоб система здатна була надати вам допомогу в тому, як вирішити проблеми. Лише тільки ви станете працювати з системою електронних торгів, то це здатне досить потужно змінити ваші внутрішні системи і надасть можливість отримати прибуток.

Тому вам необхідно поспішаючи приєднатися до процесу і одночасно з цим отримати конкретні інструменти, які ви будете використовувати в рішенні певних ситуацій. Вам слід робити все, щоб даний сегмент здатний був виконати для вас конкретні значущі задачі і одночасно з цим представляв вам можливість з більшою уважністю ставитися до закупівельної системі. 

Саме з цієї причини треба спробувати приєднатися до торгової системи і спробувати одночасно з цим орієнтуватися на досягнення досить хороших результатів. Система реально здатна бути корисною. Тому треба більш уважно ставитися до покупок і одночасно з цим мати можливість отримання від них саме ті результати, які реально значущі для вас.

Назустріч учаснику торгів

У учасника торгів практично немає можливості скасувати електронний аукціон. Залежно від того, чи відповідає тендер з положеннями Закону України «Про державні закупівлі». На УУБ є більше інформації https://sale.uub.com.ua/ru/news/lis-na-prozoro-prodazhi-vzyaty-uchastq-u-torgah-na-majdanchyku-uub

Система Prozorro розроблена таким чином, щоб кожен користувач міг вжити заходів проти антиконкурентної поведінки. Тому на етапі пояснення кандидат в постачальники має право подати скаргу організатору в наступних випадках:

  1. У ньому обумовлюються вимоги до тендеру для конкретного учасника торгів.
  2. Вбачаються ознаки зв’язку з іншими учасниками та організаторами.
  3. Також можуть бути вказані нереальні терміни поставки та інші додаткові умови.

Організатору потрібно як мінімум 1 документ, який підтверджує, що в минулому був аналогічний замовлення.

Незалежно від обґрунтованості причини скарги, послуга буде автоматично припинена до тих пір, поки вона не буде розглянута компетентним органом. Майбутній напрямок цього наказу залежить від рішення Українського комітету по боротьбі з монополією (АМКУ).

Якщо рішення АМКУ буде на користь організаторів, система автоматично продовжить термін проведення тендеру. Якщо це на користь переможця торгів, аукціон зазвичай скасовується. Ви можете ознайомитися з результатами скарг від вашої компанії і третіх осіб в спеціальному розділі особистого кабінету АМКУ.

Питання і скарги 

Непрямими причинами призупинення торгів можуть бути питання до користувача або прохання про зміну умов і положень. Система Прозорро також заблокує процес торгів до тих пір, поки ви не отримаєте відповідь. Більшість організаторів не поспішають спілкуватися з потенційними постачальниками, тому вони не на 100% надійні, але цей метод працює.

Об авторе

admin administrator