Що таке тендерний портал та його переваги

Що таке тендерний портал та його переваги

Починаючи з 2016-го року почався особливий етап, який серйозно змінив принцип проведення державних закупок. Мова йде про створення системи ProZorro згідно якої, всі державні закупки стали проводитись через електронні майданчики, акредитовані і внесені до раніше згаданої системи.

Сервіс tender.uub.com.ua відноситься до їх числа та вважається одним з найбільш часто використаних сайтів для участі в тендерних торгах. Важливо зазначити, що портал тендерів вважається доступним для всіх бажаючих. Це означає, що приймати участь в таких замовленнях можуть будь-які підприємці. В зв’язку з тим, що оцінка всіх пропозицій проводиться в автоматичному режимі, портал дозволив знизити корупційну складову до мінімуму.

Щоб прийняти участь в торгах і поборотись за тендер, обов’язковою умовою вважається авторизація на одному з тендерних порталів. Біржа, яка була згадана раніше досі вважається одним з найбільш підходящих майданчиків зі зручним функціоналом, який дозволяє швидко та безперешкодно знаходити потрібні позиції.

Плюси використання порталу для участі в торгах

Враховуючи той момент, що в сучасних умовах уже ніяк не обійтись без подібних електронних майданчиків використання порталу – це питання часу. Ми ж спробуємо виділити головні переваги роботи з сайтами для участі в тендерних торгах.

  • Навчання – перша перевага електронного майданчика https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/portal-tenderiv-prozorro полягає в тому, що є можливість більш детально вивчати технології участі в торгах, критерії та інші аспекти. Це можна робити шляхом вивчення методичних посібників або ж перегляду відео.
  • Технічна підтримка – сервіс, як і будь-який інший сайт працює цілодобово. Це означає, що потенційний кандидат на участь в тендері має можливість будь-коли зателефонувати за одним з контактних номерів та більш детально ознайомитись з інформацією, яка його цікавить.
  • Зручність – сам онлайн-формат дає можливість шукати та аналізувати тендерні пропозиції, перебуваючи в будь-якому місці. Все що вам потрібно – це телефон та інтернет. В сучасних умовах доступ до таких речей є навіть у дітей та пенсіонерів, тому проблем бути не може.
  • Подавати декілька пропозицій – цей аспект особливо цікавий та важливий.  До того як була створена електронна система державних закупок, кандидат мав можливість зібрати документи та подати заявку лише на один тендер. Тепер, маючи достатньо фінансів та команду, є можливість виконувати декілька замовлень одночасно.
  • Електронна розсилка – остання перевага стосується фільтрування і налаштування повідомлень про наявність тендерів, які відповідають вказаним вами критеріям. Таким чином, заявляється можливість вчасно реагувати на тендери, які вас цікавлять і з якими ви дійсно зможете впоратись.

Звичайно, говорити про відсутність корупції та мінусів тендерного порталу не зовсім правильно

В будь-якому випадку деякі умільці зарані домовляються про те, хто буде переможцем, а учасники витрачають свій час даремно.

Саме тому важливо зарані ознайомитись з тим, що собою представляє замовник, скільки на його рахунку проведених тендерів та наскільки якісно він виконував свою частину роботи.

Шо стосується кінцевого підсумку, можна сказати, що використання тендерного порталу – це необхідна міра, яка дає можливість не натрапити на шахраїв. Головне в процесі пошуку тендеру – це послідовно аналізувати всі моменти та не приймати раптових рішень.

Об авторе

admin administrator