При яких обставинах електронні торги можуть не розпочатися

При яких обставинах електронні торги можуть не розпочатися

Публікація оголошення про проведення конкурентної процедури – це перший крок, з якого розпочинаються всі торги. Для того, щоб першим дізнаватися про такі оголошення, потрібно обрати один з акредитованих майданчиків в ПроЗорро й переглядати там інформацію про проведення нових процедур. Для зручності, можна налаштувати розсилку, що дозволить отримувати інформацію про нові оголошення на свій мобільний телефон.

Це можна зробити, використовуючи будь-який акредитований майданчик, враховуючи сайт енергетичної біржі України. Зазвичай, на акредитованих платформах користувачам надається широкий список інструментів, які вони можуть використовувати для того, щоб легко шукати лоти та надсилати свої цінові пропозиції.

Ви також можете переглядати актуальні оголошення, якщо перейдете за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/zemelqnyj-aukcion-v-odesqkij-oblasti-na-majdanchyku-tov-ueb. Далі, вам залишиться задати відповідні параметри в фільтрах, щоб система демонструвала вам лише ті лоти, що можуть вас зацікавити.

Не дивлячись на те, що інформація про проведення конкурентної процедури вже може бути внесена до системи, самі торги інколи можуть так і не розпочатися. Це трапляється не так часто і для цього повинні бути реальні підстави, що не дозволять торгам перейти до активної стадії проведення.

Тут можна визначити відразу декілька основних причин:

  • Відхилення всіх пропозицій – це може трапитися в тому випадку, якщо всі користувачі неправильно оформили свої заявки. Відповідно, організатор процедури має право на їх відхилення;
  • Недостатня кількість учасників – якщо на лот було подано менше двох заявок, що відповідають всім вимогам, процедура не може бути проведена;
  • Оприлюднення оголошення з порушеннями – це вже стосується самого організатора, який міг допустити помилки, що змусить його видалити опубліковане оголошення;
  • Можлива змова учасників – якщо комісією або ж іншими учасниками було виявлено очевидну змову між організатором та певними користувачами, всі ці докази направляються до антимонопольного комітету, а сама процедура буде відмінена;
  • Неможливість усунути виявлені помилки та порушення з сторони організатора – є випадки, коли помилки в оголошенні можна легко виправити і тоді видалення оголошення не є обов’язковою умовою. Коли ж порушення усунути не вдається, іншого варіанту не залишається;
  • Відсутність потребі в тому. щоб проводити додаткову закупівлю товарів та послуг – це може бути пов’язано безпосередньо з діяльністю самої державної установи, яка може змінити плани стосовно проведення закупівель.

Причини, по яким конкурента процедура може не розпочатися бувають різними і кожна з них має свої особливості.

Тому, коли певний лот зникає з переліку доступних, потрібно розуміти, що можуть серйозні та обґрунтовані підстави для того, щоб відхилити проведення закупівлі.

Від чого залежать тарифи для учасників торгів в ПроЗорро

Маючи бажання взяти участь в аукціоні, потенційний учасник повинен усвідомити відразу декілька важливих моментів.

Обов’язкова умова для того, щоб ваша заявка була розглянута та взята до уваги – це внесення відразу двох внесків. Зробити це потрібно в момент надсилання своєї цінової пропозиції.

  • Перший пункт – це гарантійний внесок і його сума зазвичай не перевищує 3%. Ці кошти є гарантією того, що учасник має серйозні наміри та готовий приступити до виконання своїх зобов’язань, якщо стане переможцем в торгах. У випадку, якщо переможцем обирають іншого учасника, гарантійний внесок повертається всім іншим користувачам, що також надсилали свої заявки;
  • Другий пункт – це внесення реєстраційного внеску, що також є обов’язковою умовою для участі  в торгах. Сума цього внеску залежить від того, про яку закупівлю йде мова. Тобто, чим більша вартість лоту, на який подається заявка, тим більшим буде внесок.

Тому, якщо ви зацікавлені в тому, щоб взяти участь в якомусь аукціоні, потрібно бути готовим до того, що доведеться відразу ж сплатити відразу два внески, які будуть обов’язковою умовою для того, щоб стати учасником.

Чи можна брати участь в закупках на сайті Пром Юа

Для участі в державних закупівлях не обов’язково використовувати саме акредитовані електронні майданчики. Платформа Prom також надає достатньо інструментів для проведення закупівель на прозорих та рівних умовах.

Дана платформа є справді зручним інструментом, яким можуть скористатися всі бажаючі. Більш того, сам сайт вже давно перевірений і учасники можуть бути цілком впевненими в тому, щоб використовувати цей сервіс для участі в торгах справді безпечно.

Головне – це ознайомитися з правилами самої платформи та слідкувати за тим, щоб процедура проходила без порушення вимог системи ПроЗорро.

Об авторе

admin administrator