Українська енергетична біржа – лідер продажу енергоресурсів

Українська енергетична біржа – лідер продажу енергоресурсів

Товарна Біржа «Українська енергетична біржа» (ТБ «УЕБ») – це онлайн майданчик www.ueex.com.ua, на якому відбуваються торги по купівлі-продажу енергетичних та паливних ресурсів. Через електронні біржові торги продаються за ринковими цінами природний газ, скраплений газ, вугілля, нафта, нафтопродукти та інші ресурси видобувних та перероблювальних компаній.

ТБ УЕБ є офіційним партнером онлайн платформи ProZorro, на якій проводяться тендери по державним закупівлям. Кожен учасник ринку може приймати участь у біржових торгах, пройшовши процедуру акредитації та довівши свої наміри та спроможність приймати участь у крупних угодах.

Переваги Української енергетичної біржі

В даний час на біржі проводять торгові операції більше, ніж 900 компаній. Це крупні ринкові оператори, які ведуть бізнес в Україні та за кордоном. Через ТБ УЕБ проводить угоди такі відомі фірми, як Trailstone, Trafigura, Duf Energy MET Group, , AOT Energy, JKX Oil & Gasplc, АТ «Укртранснафта», ПрАТ «Укргідроенерго», ПАТ «Центренерго», група компаній ДТЕК, АТ «Укргазвидобування», ДП НАЕК Енергоатом, ДП «НЕК Укренерго», ТОВ «ГПК Нафтогаз Трейдинг» та ін.

Які переваги отримують оператори, зареєстровані на ТБ УЕБ:

  • Доступ до відкритих торгів енергоресурсами різного призначення. Раніше багато ліквідних активів реалізувалося за тіньовими схемами та тільки «своїм» компаніям. Відкритість та прозорість біржових торгів виключають корупційну складову та збільшують надходження у державний бюджет України.
  • Справедливі ціни на енергетичні та паливні ресурси. Чим менше посередників, тим дешевше можна придбати електроенергію. Це дозволяє зменшувати тарифи та продавати електрику за вигідними цінами.
  • Гарантії якості та виконання умов договорів. Всі учасники біржових торгів повинні виконувати вимоги законодавства та умови, які прописані в контрактах. Якщо сторони не виконують зобов’язання, угода може біти розірвана, до порушника можуть застосовуватися оговорені санкції. Також важливим плюсом є гарантія постачання енергоресурсів потрібної якості, бо саме через якість та безперебійність постачання електрики виникають конфліктні ситуації з промисловими і побутовим споживачами енергії.

Щоб отримувати актуальні дані про нові аукціони чи новини ринку, підпишіться на нашу розсилку. Ви будете одним з перших дізнаватися про вигідні біржові торги та приймати в них участь.

Об авторе

admin administrator